II www.FamiliaTokat-Fan.Tk II FamiliaTokat Fan
.Sevgili Ziyaretci Sitemize Hosgeldiniz.
Sende Bizim Aramiza Katılmak İstyorsan.Hemen Üye ol
Birbirinden Güsel Resimler Videolar Şarkılar Daha Çok Şey
Seni Beklemekte Haydi Üye ol
Not : Kapatmak İcin En sagdaki Do Not Display Again ..... Tiklayin.
.Sevgili Ziyaretci Sitemize Hosgeldiniz.
Sende Bizim Aramiza Katılmak İstyorsan.Hemen Üye ol
Birbirinden Güsel Resimler Videolar Şarkılar Daha Çok Şey
Seni Beklemekte Haydi Üye ol
Not : Kapatmak İcin En sagdaki Do Not Display Again ..... Tiklayin.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Image

AnasayfaKapıAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
SİTEMİZ COK YAKINDA GÜNCELLENECEKTİRTÜM ÜYELERİMİZİ SAYGI VE HOŞGÖRÜYE DAVET EDİYORUM HERSEY DENETİM ALTINDA TUTULACAK BUNDAN SONRA KURALLARA UYMAYANLAR SİTEDEN UZAKLASTIRILACAKTIRSon 1 Hafta Sitemiz Tamamen Aktif Hale Gelecektir Moderatörlük İçin Basvular Baslamıstır...

Korkmaz el koydu

YazarMesaj
Cry
•Adminstratör•
•Adminstratör•

Erkek
Doğum tarihi : 08/08/92
Rep Sistemi : 548
Rep Puanı : 8
Ruh Hali Ruh Hali : Korkmaz el koydu Onayli10

Korkmaz el koydu Empty
MesajKonu: Korkmaz el koydu   Korkmaz el koydu Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 10:33 am

19 Mayıs 2009 Salı

Korkmaz el koydu 408643_2
G.Saray’ın genç teknik direktörü, kadro dışı bırakıldıkları için 10 gündür antrenmanları protesto eden Ümit ve Hasan’a sert çıktı

BAHANELER BIKTIRDI
G.Saray’ın emektar yıldızları Hasan Şaş ve Ümit Karan’a Teknik Direktör Bülent Korkmaz’dan sert uyarı geldi. Yönetimin baskısıyla Korkmaz tarafından A.Gücü karşılaşması öncesi kadroya alınmayan iki yıldızın, o günden beri yapılan hiçbir antrenmana çıkmaması genç teknik adamın sabrını taşırdı. Eski takım arkadaşları Bülent Korkmaz’a ve yönetime olan tepkilerini sakatlıklarını bahane edip, antrenmanlara çıkmayarak gösteren oyuncular, dün sabah yapılan antrenman öncesinde genç çalıştırıcının hışmına uğradı.

KARAN’LA TARTIŞTI
Her gün Florya’da gelip sadece sağlık merkezinde masaj yaptırıp evlerine dönen oyuncularla görüşen Korkmaz, Ümit Karan’la sert bir tartışma yaşadı. Antrenmana çıkmadığı 10 gün içerisinde Florya’da sürekli problemler çıkaran tecrübeli futbolcuya yaptıklarını yakıştıramadığını söyleyen Korkmaz, “Her türlü eleştiriye rağmen sana kaç kere forma verdim. Sen şimdi böyle yapıyorsun. Sakat olmadığını sen de, ben de çok iyi biliyoruz. Bu yaptığın sana yakışmıyor” ifadelerini kullandı. Ümit’in bu tartışma sonrasında antrenmana çıktığı bildirildi. > Ercan YILDIZ

BEŞİKTAŞ HAZIRLIKLARI BAŞLADI
G.Saray, Beşiktaş maçının hazırlıklarına ara vermeden başladı. G.Birliği karşılaşmasında ilk 11’de yer alan oyuncular, rejenerasyon çalışmaları yaparken, diğer oyuncular kalecilerin de katılımıyla teknik ağırlıklı bir idman gerçekleştirdi. Cimbom bugünü izin yaparak geçirecek.

G.SARAY NOTLARI
Barış zam istedi
G.Saray’la 2 yıl daha sözleşmesi bulunan Barış Özbek, yönetime başvurarak aldığı ücrette iyileştirme istedi. Yıllık 300 bin euroya oynayan gurbetçi futbolcunun, önceki gün İstanbul’a gelen menajeri, sarı-kırmızılı yönetimle görüşerek, zam talebinde bulundu.

“Bize Lincoln lazım!”
Schalke’de Lincoln ismi gündemden düşmüyor. Alman ekibinin yıldızı Kevin Kuranyi, 0-0 biten Hertha maçı sonrası yaptığı açıklamada pozisyona girememekten yakınarak, “Bizde eskiden böyle maçları kazandıran Lincoln vardı. Böyle kaliteli oyunculara ihtiyacımız var” ded

Korkmaz el koydu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Korkmaz'ı anlamadık