II www.FamiliaTokat-Fan.Tk II FamiliaTokat Fan
.Sevgili Ziyaretci Sitemize Hosgeldiniz.
Sende Bizim Aramiza Katılmak İstyorsan.Hemen Üye ol
Birbirinden Güsel Resimler Videolar Şarkılar Daha Çok Şey
Seni Beklemekte Haydi Üye ol
Not : Kapatmak İcin En sagdaki Do Not Display Again ..... Tiklayin.
.Sevgili Ziyaretci Sitemize Hosgeldiniz.
Sende Bizim Aramiza Katılmak İstyorsan.Hemen Üye ol
Birbirinden Güsel Resimler Videolar Şarkılar Daha Çok Şey
Seni Beklemekte Haydi Üye ol
Not : Kapatmak İcin En sagdaki Do Not Display Again ..... Tiklayin.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Image

AnasayfaKapıAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
SİTEMİZ COK YAKINDA GÜNCELLENECEKTİRTÜM ÜYELERİMİZİ SAYGI VE HOŞGÖRÜYE DAVET EDİYORUM HERSEY DENETİM ALTINDA TUTULACAK BUNDAN SONRA KURALLARA UYMAYANLAR SİTEDEN UZAKLASTIRILACAKTIRSon 1 Hafta Sitemiz Tamamen Aktif Hale Gelecektir Moderatörlük İçin Basvular Baslamıstır...

Yılın antrenörü Ertuğrul Sağlam

YazarMesaj
Zekeriyya_53
•Üye•
•Üye•
Zekeriyya_53

Erkek
Doğum tarihi : 20/07/90
Rep Sistemi : 566
Rep Puanı : 1
Ruh Hali Ruh Hali : Yılın antrenörü Ertuğrul Sağlam Sakin10

Yılın antrenörü Ertuğrul Sağlam Empty
MesajKonu: Yılın antrenörü Ertuğrul Sağlam   Yılın antrenörü Ertuğrul Sağlam Icon_minitimePtsi Mayıs 25, 2009 9:36 pm

Abant İzzet Baysal Üniversitesi öğrencileri tarafından Ertuğrul Sağlam ''Yılın Antrenörü'', milli halterci Nurcan Taylan ise ''Yılın Sporcusu'' seçildi. Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği Bölümü öğrencileri tarafından düzenlenen 1. Spor Adamları Ödülleri sahiplerini buldu. Üniversite yerleşkesindeki Kültür Merkezi'nde düzenlenen törende yılın spor adamları ödüllerini aldı.
Üniversite öğrencileri tarafından Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam yılın antrenörü, milli halterci Nurcan Taylan yılın sporcusu, Murat Özsarı yılın sunucusu, Erdal Bibo yılın basketbolcusu, Yücel Platin yılın basket antrenörü, Evren Büker yılın parlayan yıldızı, Sedat Balkanlı yılın spor yöneticiliği vefa ödülü ve Bülent Ulger yılın spikeri seçildi.

Ödülünü almak için sahneye çıkan Ertuğrul Sağlam öğrenciler tarafından dakikalarca alkışlandı. Ödül aldığı için çok heyecanlı olduğunu ifade eden Sağlam, ''Bu benim aldığım ilk ödül değil ama en anlamlı ödüllerden bir tanesi. Ödülü verenlere çok teşekkür ediyorum. Başarıyı ödüllendiren, insanı başarıya teşvik eden anlayışınızdan dolayıda teşekkür ediyorum. Türkiye'de futboldan başka bütün herkese hatırlattığınız için ayrıca teşekkür ediyorum'' dedi.

Yılın sporcusu ödülünü alan Nurcan Taylan da en iyi toplamda 210 kilo kaldırarak dünya rekoru kırdığını anımsatarak, ''Orada bile bu kadar çok heyecanlanmadım. Bu ödüle layık gördüğünüz için çok teşekkür ediyorum'' diye konuştu.

Törende ayrıca yılın spor adamları da ödüllerini aldı

Yılın antrenörü Ertuğrul Sağlam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 'Yılın Futbolcusu' Tuncay!